"HAPPY HOUR"

Alates 15.30 hinnad soodsamad -20%.

PÜSIKLIENDI SOODUSTUSED

Püsikliendi soodustused – ISIC kaardiga tasumisel soodustus – 10%.

Meie firma kollektiiv on ühtehoidev, toetav ja rõõmsameelne perekond. Meie lugu sai alguse aastal 1993 kui avasime oma esimese restorani. Üle kahekümne aasta kogemusi, elamusi, teadmisi, kohtumisi.

Läbi armastuse kokakunsti vastu oleme täna jõudnud Sinuni, et pakkuda Sulle kiiret, kvaliteetset ja taskukohast einestamise võimalust toimekal äripäeval.

Meie kogenud kokkade lahke  ja armastava käe all valmivad Sinu heaks maitsvad road, hoolikalt valitud toorainest, eelistades ehedat eestimaist. Klienditeenindajaid tunneme sõbralikkuse poolest, kes alati abivalmid ja heatujulised.

Meie grand old lady Lasnamäel kannab nime Amanda Söögituba. Söögituba on armas ja nostalgilise sisekujundusega ning sobib imehästi kiireks ja maitsvaks lõunapeatuseks.
Mustamäel, Tehnopoli linnakus paikneb Helios Söögituba. Hubane ja soe miljöö, värskelt valminud saiakesed, kvaliteetne kohv, kõrgelt hinnatud maitseelamused. Parim paik ergutavaks hommikusöögiks, kiireks hõrgutavaks lõunaks ja hilislõunaseks vahepalaks.